BİZ KİMİZ - Neta Denetim

EN   
EN  
EN  
İçeriğe git
Neden Neta?

Neta Denetim; sahada edindiği 20 seneyi aşkın iç kontrol ve iç denetim tecrübesini müşterilerine aktarıp verimlilik, tasarruf ve katma değer yaratmayı hedefleyen bir denetim danışmanlık şirketidir.

Her ölçekteki işletmenin iç kontrol ve iç denetimi bir lüks olarak değil, gereklilik olarak görmelerini umuyor, küresel en iyi uygulamaları hızlı ve anında çözümlerle hayata geçirmelerine katkıda bulunmak istiyoruz.

Tüm iş süreçleri ile bilgi teknolojileri süreçlerinin yapılandırılması, iç kontrol mekanizmalarının oluşturulması konularında kurumlara özel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

F. Bülent Kayalı,
Kurucu Ortak

Eğitim
Bülent sırasıyla T.E.D. Ankara Koleji ve sonrasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünden, 1992 yılında mezun olmuştur.

Profesyonel Tecrübe
Profesyonel hayatına Osmanlı Bankası Teftiş Kurulunda başlamıştır. Daha sonra Philip Morris SA İç Kontrol ekibinin bir parçası olan Bülent satış ve üretim şirketlerinin kontrollü işleyişine katkıda bulunmuştur. Kraft Gıda / Mondelez Türkiye operasyonlarında ulusal ve bölgesel İç Kontrol yöneticilik sorumluluğu ile üretim finans yöneticiliği yapmıştır. 2016 yılından beri Neta Denetim çatısı altında çalışmaktadır.

Sosyal İletişim

Nazmiye Önder,
Ortak

Eğitim
Nazmiye İstanbul Teknik Üniversitesi, Sakarya Meslek Yüksek Okulundan, 1988 yılında mezun olmuştur.

Profesyonel Tecrübe
Profesyonel iş hayatına Gulf Import & Export, Mersan Finansal Kiralama şirketlerinde Mali ve İdari İşler Yönetmeni olarak başlamıştır. Daha sonra Kraft Gıda Sanayi A.Ş.'de Muhasebe Müdürlüğü görevini 10 sene sürdürmüştür.
Kariyerini Arkem Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de Muhasebe Direktörü olarak devam ettirdikten sonra 2019 yılından beri Neta Denetim çatısı altında iş ortaklarımıza katkı sağlamaktadır.

Sosyal İletişim

Turay Gül,
Ortak

Eğitim
Turay sırasıyla Kabataş Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olmuş, sonrasında İstanbul Üniversitesi Finans Yönetimi (MBA) ve Sabancı Üniversitesi Bilgi Teknolojileri yüksek lisans programlarını tamamlamıştır.

Profesyonel Tecrübe
Kariyerine 1996 yılında Interbank’ta başlamış, sonrasında Bayındırbank; Bütçe, Planlama ve Yönetim Raporlaması bölümlerinde çalıştıktan sonra, 2000 yılında Zorlu Holding ve Vestel Şirketler Grubu İç Denetim bölümlerinde kariyerine devam etmiştir.
2006-2019 yıllarında Turkcell grubu bünyesinde, İç Denetim ve Bilgi Teknolojileri Denetimi bölümlerinde çalışmıştır. Sarbanes-Oxley (SOX) ve CobIT bilgi teknolojileri standartlarına uyumluluk konularında uzmanlaşmıştır.
Turay CIA (Certified Internal Auditor) ve CISA (Certified Information Systems Auditor) uluslararası denetim sertifikalarına sahiptir. 2019 yılından beri Neta Denetim çatısı altında çalışmaktadır.

Sosyal İletişim

Oya Şehirlioğlu,
Hukuk Danışmanı

Eğitim
Oya İzmir Amerikan Koleji ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Daha sonra Avrupa Birliği Hukuku alanında çalışmalarına devam etmiştir.

Profesyonel Tecrübe
Kurumsal hayatına Tansaş Perakende Mağazacılık A.Ş.’de Hukuk Müşaviri olarak başlayan Oya daha sonra sırasıyla Sütaş., Kraft Gıda / Mondelez International, ve Erdemir Grubu operasyonlarında Baş Hukuk Müşaviri görevlerini sürdürdü.
Oya profesyonel hayatında kurumsal yeniden yapılanma, yeni iş modelleri, şirket birleşme, devralma ve elden çıkarma operasyonlarına hukuk ve uyum başlıkları altında etkin katkı sağlamıştır. 2018 yılından beri Neta Denetim çatısı projelerimize katkı vermektedir.

Sosyal İletişim
Faks: +90 (216) 250 5556
Ağaoğlu My Office
Çiğdem Sokak No:1 D:18
34746 Ataşehir/ Istanbul
Faks: +90 (216) 250 5556
                   
           
İçeriğe dön