EKİBİMİZ - Neta Denetim

info@netadenetim.comHarekete geç, kontrolü ele al...
TR   
EN            
EN  
EN            
Harekete geç,
kontrolü ele al...
EN   
İçeriğe git


F. Bülent Kayalı,
Kurucu Ortak


Eğitim
Bülent sırasıyla T.E.D. Ankara Koleji ve sonrasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünden, 1992 yılında mezun olmuştur.

Profesyonel Tecrübe
Profesyonel hayatına Osmanlı Bankası Teftiş Kurulunda başlamıştır. Daha sonra Philip Morris SA İç Kontrol ekibinin bir parçası olan Bülent satış ve üretim şirketlerinin kontrollü işleyişine katkıda bulunmuştur. Kraft Gıda / Mondelez Türkiye operasyonlarında ulusal ve bölgesel İç Kontrol yöneticilik sorumluluğu ile üretim finans yöneticiliği yapmıştır. 2016 yılından beri Neta Denetim çatısı altında çalışmaktadır.

Sorumlu Olduğu Alanlar
İç kontrol, iç denetim, uyum, üretim finans

İletişim

Serdar Zeren,
Ortak
Eğitim
Serdar T.E.D. Ankara Koleji ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş, yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi üzerine tamamlamıştır.

Profesyonel Tecrübe
Profesyonel hayatına Hema Dişli Sanayi şirketinde Proje Mühendisi olarak başlamış, Üretim Mühendisi olarak devam etmiştir. Daha sonra Philip Morris SA Satınalma yöneticiliği ve Philsa Philip Morris SA İdari İlişkiler ve Dış Kaynak Yönetimi Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Emaar Gayrımenkul ve Geliştirme Türkiye operasyonlarında İdari İlişkiler ve Tesis Yönetimi sorumluluklarının ardından, Microsoft Türkiye Tesis Yönetimi sorumluluğunu üstlenmiştir. 2018 yılından beri Neta Denetim çatısı altında çalışmaktadır.

Sorumlu Olduğu Alanlar
Tedarik zinciri, tesis ve idari ilişkiler yönetimi.

İletişim


Murat G.Gökçe,
OrtakEğitim
Yabancı Diller Yüksekokulu ve İzmir 9 Eylül Üniversitesi, İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Halen, Alandışı Bireylerde Bilişsel Psikoloji konusunda eğitimine devam etmektedir.

Profesyonel Tecrübe
Çalışma hayatında sırasıyla; Halk Bankası, İzdaş Holding ve Philip Morris Sabancı kuruluşlarında Muhasebe ve Finans Yöneticisi; daha sonra, Yıldız Kalıp A.Ş’de Genel Koordinatör; Mogul A.Ş’de de, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı operasyonların sorumluluğunu üstlenmiştir. Çalışma hayatının devamında, Qualia Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı bünyesinde kurumsal dönüşüm ve insan kaynakları yönetimi alanlarında  işletme koçluğu ve danışmanlık hizmeti vermiştir. 2018 yılından beri Neta Denetim çatısı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Sorumlu Olduğu Alanlar
Mali işler, denetim, organizasyonal dönüşüm, entellektüel sermaye yapılanması ve yetenek yönetimi

İletişim


Turay Gül,
OrtakEğitim
Turay sırasıyla Kabataş Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olmuş, sonrasında İstanbul Üniversitesi Finans Yönetimi (MBA) ve Sabancı Üniversitesi Bilgi Teknolojileri yüksek lisans programlarını tamamlamıştır.

Profesyonel Tecrübe
Kariyerine 1996 yılında Interbank’ta başlamış, sonrasında Bayındırbank; Bütçe, Planlama ve Yönetim Raporlaması bölümlerinde çalıştıktan sonra, 2000 yılında Zorlu Holding ve Vestel Şirketler Grubu İç Denetim bölümlerinde kariyerine devam etmiştir.
2006-2019 yıllarında Turkcell grubu bünyesinde, İç Denetim ve Bilgi Teknolojileri Denetimi bölümlerinde çalışmıştır. Sarbanes-Oxley (SOX) ve CobIT bilgi teknolojileri standartlarına uyumluluk konularında uzmanlaşmıştır.
Turay CIA (Certified Internal Auditor) ve CISA (Certified Information Systems Auditor) uluslararası denetim sertifikalarına sahiptir. 2019 yılından beri Neta Denetim çatısı altında çalışmaktadır.

Sorumlu Olduğu Alanlar
Bilgi teknolojileri, bilgi güvenliği, bilgisayar destekli denetim teknikleri, iç kontrol, iç denetim

İletişim
Tel:    +90 (216) 250 5576
Faks: +90 (216) 250 5556
Ağaoğlu My Office
Çiğdem Sokak No:1 D:18
34746 Ataşehir/ Istanbul
Faks: +90 (216) 250 5556
TANIMLAR      MAKALELER      KVKK      İLETİŞİM
     
İçeriğe dön